Rökelsekar

Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar
Rökelsekar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, 2 st, omkring sekelskiftet 1900, brons samt cloisonné, höjd 12,5- 14 cm.

Slitage, bucklor, sprickor.

855353

2021-01-05