Soffbord Carl Malmsten

Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Berg", soffbord, brännmärkt CM, fanerat med mahogny, höjd ca 61, diameter 90 cm

Slitage, fläckar, fanérsprickor

855368

2020-12-27