Pelarbord ett par

Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par
Pelarbord ett par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PELARBORD, ett par, 1800-talets slut, fanér i mahogny, höjder ca 74, diameter 40 cm

Skador, slitage

855379

2020-12-27