Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OBELISKER, ett par, 1800-talets andra hälft/omkring 1900, grönbrokig och sienna marmor, höjd 72 cm
Ställvisa nagg, smärre lagningar
855394
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här