Gustaviansk bänk

Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk
Gustaviansk bänk

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÄNK, gustaviansk, 1700-talets slut, bemålad, lös sits, 5 ben, sitthöjd ca 44 cm

Färgbortfall, smärre sprickor, åldersrelaterat slitage

855395

2020-12-17