Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-tal, fanér i valnöt, 5 lådor, skurna detaljer, beslag i mässing, höjd ca 109, 126x64 cm

Slitage, märken, duk med skador

855398

2020-12-27