Herman Rosell skulptur

Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur
Herman Rosell skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HERMAN ROSELL (1893-1969): Dragspelare, skuren, polykromt bemålad, signerad Rosell, daterad 1941, höjd 34 cm

Undertill med gravyr, lagning

855402

2020-12-18