Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PEKING, Kina, semiantik 1920-30-tal, 415 x 315 cm
Stor lagning, fläckar
855408
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här