Semiantik Pekingmatta från 1920-30-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

PEKING, Kina, semiantik 1920-30-tal, 415 x 315 cm

Kuntoraportti

Stor lagning, fläckar

855408

Päivämäärä:

2020-12-19