Semiantik Pekingmatta från 1920-30-tal
Klubbat för:
15 500 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
PEKING, Kina, semiantik 1920-30-tal, 415 x 315 cm
Kuntoraportti
Stor lagning, fläckar
855408
Päivämäärä:
2020-12-19