Servis Ulla Procopé
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULLA PROCOPÉ, servis, "Blå anemon", Arabia, Finland, 1960-tal, stengods, blå dekor, ca 43 delar, bestående av: 16 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 10 assietter, 2 uppläggningsfat, gräddkanna, 3 karotter varav en med lock, en soppterrin
Karottens lock med nagg
855412
2020-12-17