Servis Ulla Procopé

Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé
Servis Ulla Procopé

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ULLA PROCOPÉ, servis, "Blå anemon", Arabia, Finland, 1960-tal, stengods, blå dekor, ca 43 delar, bestående av: 16 mattallrikar, 10 djupa tallrikar, 10 assietter, 2 uppläggningsfat, gräddkanna, 3 karotter varav en med lock, en soppterrin

Karottens lock med nagg

855412

2020-12-17