Göran Malmwall gungstol och bord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, 2 dlr, bord samt gungstol, "Svensk Fur", omkring 1900-talets mitt, furu, sitthöjd ca 40, bordets höjd 56, 80x49 cm

Bruks och åldersslitage, ställvis hårt, löst sittande armstöd

855441

2020-12-22