Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKON, Ryssland, 1900-talets början, motiv med Jesus och Maria, tempera och olja på pannå, rikt förgylld, ca 40x33 cm
Ett nagg i hörnet, mindre slitage
855446
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här