Ikon
Vollendet
2020-12-17
855446
| Höchstes Gebot | 6 400 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1900-talets början, motiv med Jesus och Maria, tempera och olja på pannå, rikt förgylld, ca 40x33 cm
Ett nagg i hörnet, mindre slitage