Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IKON, Ryssland, 1900-talets början, motiv med Jesus och Maria, tempera och olja på pannå, rikt förgylld, ca 40x33 cm

Ett nagg i hörnet, mindre slitage

855446

2020-12-17