Karl Granqvist akvarell

Karl Granqvist akvarell
Karl Granqvist akvarell
Karl Granqvist akvarell
Karl Granqvist akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL GRANQVIST (1921-1994): "Svalkande vågor I", signerad och daterad 1966, akvarell, ca 12x16 cm

855450

2020-12-17