Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORD, senbarock, 17/1800-tal, renoverat och kompletterat, bland annat ek, svarvade ben, klotfötter, höjd ca 77, 89x199 cm
Bruksslitage
855453
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här