Bord 1700-tal

Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal
Bord  1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, senbarock, 17/1800-tal, renoverat och kompletterat, bland annat ek, svarvade ben, klotfötter, höjd ca 77, 89x199 cm

Bruksslitage

855453

2020-12-19