Elsa Ericson akvareller

Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller
Elsa Ericson akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSA ERICSON (1881-1967): (2), Bröllop samt ungt kärlekspar, signerade och daterade 1946, akvarell, ca 30x25 samt 18x14 cm

855463

2020-12-17