Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELSA ERICSON (1881-1967): (2), Bröllop samt ungt kärlekspar, signerade och daterade 1946, akvarell, ca 30x25 samt 18x14 cm
855463
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här