Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR RUDA (1887-1948): Österlånggatan, Stockholm, signerad, olja på pannå, ca 46x38 cm
Saknar ram
855464
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här