Gunnar Ruda oljemålning

Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning
Gunnar Ruda oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR RUDA (1887-1948): Österlånggatan, Stockholm, signerad, olja på pannå, ca 46x38 cm

Saknar ram

855464

2020-12-22