Soffa och fåtölj

Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj
Soffa och fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJ (2) 1930/40-tal, sben i betsat trä, stoppade och klädda med röd plysch, sitthöjd ca 43, soffans längd ca 160 cm

Några fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

855474

2020-12-22