Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
SOFFA och FÅTÖLJ (2) 1930/40-tal, sben i betsat trä, stoppade och klädda med röd plysch, sitthöjd ca 43, soffans längd ca 160 cm
Några fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
855474
2020-12-22