Sigrun Hjertén akvarell

Sigrun Hjertén akvarell
Sigrun Hjertén akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIGRUN HJERTÈN (1884-1974): "Grängesberg", signerad, akvarell, ca 33x46 cm

855476

2020-12-17