Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1800-talets slut, Kristus Pantokrator, tempera och olja på pannå, risa i mässing, gips, ca 35x30 cm

Hörnen med skador, krackeleringar och bucklor på motivet, åldersrelaterat slitage

855480

2020-12-17