Ruth Milles relief

Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief
Ruth Milles relief

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Relief i form av kvinnor i grupp, signerad samt daterad 1903, gips, ca 33x44 samt största djup 9 cm

Ett hörn med tejpat nagg, slitage, ställvis mer

855487

2020-12-24