Elis Åslund pastell

Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell
Elis Åslund pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956): Dalarö skans, signerad och daterad 1931, pastell, ca 21x33 cm

855496

2020-12-17