Penselvas

Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas
Penselvas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

PENSELVAS, Kina, 1900-tal, dekor med fågel och bommor samt tecken, höjd ca 28 cm

Glasyrspricka, smärre slitage

855499

2020-12-22