Sven Svensson oljemålning

Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning
Sven Svensson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

SVEN SVENSSON (1906-1999): "Allvaret ", signerad Sven Svensson, olja på duk, ca 35x63 cm

855500

2020-12-17