Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVENSKT TENN, ljusstakar, 1 par, tenn, skaft av bambu, 1900/2000-tal, höjd ca 42 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, en något ojämn.,
855506
2020-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner