Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
PLAFOND / TAKLAMPA, "Ögla", 2000-tal, akrylkupa, detaljer i ek, 3 ljuspunkter, märkt Konsthantverk AB Tyringe, diameter ca 55 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage
855509
2020-12-17