Fåtölj Dahléns Dalum

Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum
Fåtölj Dahléns Dalum

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJ, Dahléns Dalum, Fåtöljindustri AB, 1960/70-tal, tygklädsel, fast stoppad sits och rygg, på fyrdelad fot med snurrfunktion, sitthöjd ca 40 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, klädsel med fläckar

855522

Päivämäärä:

2020-12-22