Fåtölj Dahléns Dalum
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJ, Dahléns Dalum, Fåtöljindustri AB, 1960/70-tal, tygklädsel, fast stoppad sits och rygg, på fyrdelad fot med snurrfunktion, sitthöjd ca 40 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, klädsel med fläckar
855522
Päivämäärä:
2020-12-22