Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Nordafrikansk gatuscen, signerad FW Odelmark samt daterad 1906, olja på duk, bildmått ca 43x35 cm
Ram med träbortfall
855535
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här