SIVERT LINDBLOM: Profiler

SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler
SIVERT LINDBLOM: Profiler

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (4), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, färgad plast, höjd ca 14 cm

855539

2020-12-17