Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUNGLIG DANSK. "Musselmalet", tekanna, porslin, 1800-tal, oval form, räfflad yta, höjd ca 10, längd 23 cm
Nagg, större spricka
855555
2020-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här