Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, skärm i svartlackerad plåt, höjd ca 23 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, en mutter saknas
855569
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här