Stolar Nässjö Stolfabrik

Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik
Stolar Nässjö Stolfabrik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., omkring år 1900, betsad björk, Nässjö Stolfabrik, sitthöjd 46 cm

Slitage, märken, repor, delvis senare skruvar

855575

2020-12-21