Taklampa design Carl Fagerlund
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, ca 1960-tal, Orrefors, kupa i gröntonad glassmassa, innerkupa i pressglas, stomme i mässing, höjd exkl elsladd ca 31, diameter 34 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
855584
2020-12-22