Bordslampa
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, 1 ljuspunkt, fot i porslin med floral dekor, fundament i trä, skärm i textilt material, höjd (med skärm) ca 60 cm
Släppta sömmar på skärmen, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
855589
2020-12-22