Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Motiv från Bohusläns kust, olja på duk, signerad och daterad -31, bildmått 120 x 90 cm.
855590
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här