Verner Holmquist

Verner Holmquist
Verner Holmquist
Verner Holmquist
Verner Holmquist

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

VERNER HOLMQUIST (1888-1959): Motiv från Bohusläns kust, olja på duk, signerad och daterad -31, bildmått 120 x 90 cm.

855590

2021-01-15