Ritning för lokomotiv

Ritning för lokomotiv
Ritning för lokomotiv
Ritning för lokomotiv
Ritning för lokomotiv

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RITNING FÖR LOKOMOTIV, storlek 1/10, blandteknik på papper, daterad 1898, 124 x 77 cm.

Uppfodrad, skador, lagningar.

855592

2021-01-09