Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
RITNING FÖR LOKOMOTIV, storlek 1/10, blandteknik på papper, daterad 1898, 124 x 77 cm.
Zustandsbeschreibung
Uppfodrad, skador, lagningar.
855592
2021-01-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner