Andy Warhol serigrafi
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: "Mao", färgserigrafi, bladet enligt uppgift stämplat a tergo "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning", ca 91x91 cm
Skador: Ej examinerad ur ramen
855593
2021-02-28