Andy Warhol serigrafi

Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi
Andy Warhol serigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDY WARHOL (USA, 1928-1987), efter: "Mao", färgserigrafi, bladet enligt uppgift stämplat a tergo "Fill in your own signature" "Published by Sunday B. Morning", ca 91x91 cm
Skador: Ej examinerad ur ramen

855593

2021-02-28