Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, allmoge, daterad 1802, mörkbetsad, inläggningar, svärtade svarvade kolonner, höjd ca 170, 86x44 cm
Skador, slitage, kompletteringar, defekt lås till stora luckan
855597
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här