Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, allmoge, daterad 1802, mörkbetsad, inläggningar, svärtade svarvade kolonner, höjd ca 170, 86x44 cm

Skador, slitage, kompletteringar, defekt lås till stora luckan

855597

2020-12-27