Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SALONGSBORD, sekelskiftet 18/1900-tal, stomme fanérad med björk, oval skiva, höjd ca 75, 114x70 cm

Bruks samt åldersrelaterat slitage

855603

2020-12-22