Koppargryta på trebensställning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARGRYTA, på trefotställning av järn, 1800-tidigt 1900-tal, två hänklar, totalhöjd med ställning ca 40, diameter ca 55 cm

Bruksslitage

855614

2020-12-17