Klubbat för:
2 000 SEK
4 000 SEK
JOHN CLAYTON ADAMS (1840-1906): Figurer i landskap, signerad och daterad 1866, olja på duk, ca 45x75 cm
krackeleringar, skada på duk
855615
2020-12-17