Spegellampett empire

Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire
Spegellampett empire

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, empire, 1800-talets första hälft, förgylld och bronserad, för två ljuspunkter, spegel och ljusarmar senare, ca 50x60 cm

855616

2020-12-17