Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1960-tal, S.M Wincrantz, Skövde, stomme i ek, bumerangformade gavlar, dynor saknas, sitthöjd ca 35, längd 212, djup 78 cm
Bruksslitage, fläckar, saknar dynor
855617
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här