Bumerangsoffa

Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1960-tal, S.M Wincrantz, Skövde, stomme i ek, bumerangformade gavlar, dynor saknas, sitthöjd ca 35, längd 212, djup 78 cm

Bruksslitage, fläckar, saknar dynor

855617

2020-12-22